Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 8. diena

Crazy Sexy Diet pirmā nedēļa aiz muguras. Daudziem tā atnesa jaunas garšas un ļāva iepazīt jaunus produktus, citādākas ēdiena gatavošanas metodes, pozitīvo domformu praktizēšanu, ķermeņa iekustināšanu un izvingrināšanu visdažādākajos veidos.

SAMSUNG CAMERA PICTURES

Pēc pirmajiem pārbaudījumiem iepazīta arī viegluma sajūta, dzīvesprieks un pārsteigums par to, cik tas viss patiesībā ir baudāmi. Gribētos ticēt, ka ar šādu attieksmi kalnus var gāzt! Man šķiet, ka grūtākais ir aiz muguras, jo dienišķā kāre pēc kafijas, neveselīgiem saldumiem un našķiem katra paša iespēju robežās ir pārvarēta.

FOKUSS

Iemācīties šo to par veselīgu dzīvesstilu mēs varam no visparastākā… krēsla. Uzturs ir sēdeklis – uz to ir vislielākais fokuss, bet prāts, ķermenis, gars un ikdienas praktizēšana ir tās četras kājas, uz kurām viss balstās. Ja viena no krēsla kājām tiek salauzta, sašķobās viss sēžamais. Kura kāja ir jāpielabo tavam krēslam? Izvērtē un izvēlies vienu jomu, pie kuras šonedēļ piestrādāsi visuzcītīgāk.

LŪGŠANA

Lai es esmu laimīga savā ķermenī! Esmu tik pateicīga par šo brīnišķīgo dvēseles templi! Lūdzu, izgaismo tos kaktiņus un stūrīšus, kas man savā svētnīcā vēl jāizmēž!

AFIRMĀCIJA

Es esmu gracioza. Es esmu stipra. Es esmu maiga. Es esmu īsts enerģijas spridzeklis. Es esmu dauzonīga. Es esmu nopietna. Es mīlu katru savu šķautni un visas pretrunas sevī, un protu tās līdzsvarot ar mīlestību.

ĶERMEŅA TEMPLIS

Šonedēļ vērts dot vairāk darba saviem muskuļiem, jo ikviens spēka treniņš iestartē vielmaiņu un dedzina kalorijas. Eksperti iesaka spēka treniņiem veltīt vismaz 30 minūtes divas līdz trīs reizes nedēļā. Lieliski palīgi ir dažādi vingrošanas palīgrīki, kurus var ērti lietot arī mājās: hanteles, svaru maisiņi, ko piestiprina rokām vai kājām u.tml.

Šonedēļ par fitnesu uzrakstīšu mazliet vairāk un, sadarbībā ar treneri Zandu Zariņu Rešetinu, kā arī uztura speciālisti Gunu Bīlandi, publicēšu arī kādu materiālu par ēdienkarti sportiskām meitenēm, tāpēc seko jaunumiem!

IETEIKUMS

Šodien padomā par līdzjūtību. Ir svarīgi, lai ar līdzjūtību mēs izturētos ne tikai pret apkārtējiem cilvēkiem, dzīvniekiem vai vidi, bet arī pret sevi pašu. Ar katru izvēli, ko mēs izdarām, ar katru domu, ar kādu mēs to pavadām, mēs balsojam PAR vai PRET sevi. Izvēlies gudri!

FACEBOOK GRUPA

Vai tu jau esi mūsu Crazy Sexy Diet piedzīvojuma dalībnieku slēgtajā Facebook grupā? Tur mēs dalāmies pieredzē, idejās, pārdomās, receptēs, bildēs, vājībās, panākumos un visā par un ap šo izaicinājumu. Pievienojies!


Bilde: Happy Whispers, no kādas pludmales Bali… sajūti!

1 Komentārs on Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 8. diena

 1. Santa
  24/02/2015 at 11:53 (4 gadi atpakaļ)

  Mīļo Līguci, Tu esi lielas, lielas gaismas stariņš! Šis ieraksts un īpaši šīs dienas afirmācija mani ļoti aizkustina, un liek ieelpot dziļāk un apzinātāk!
  Paldies Tev!
  Silti vēlu Tev drosmi, spēku un prieku turpināt šo “uzdevumu”! :)

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *