Crazy Sexy Diet piedzīvojums: 9. diena

Šodien es vēlos paslavēt visus, kuri ir metušies izaicināt sevi un mainīt sava dzīvesstila paradumus, lai kļūtu možāki, veselāki un laimīgāki. Ir klāt jau 9. diena mūsu kopīgajā 21. dienas piedzīvojumā, kura ietvaros daudzi atvērti, zinātkāri un sevi mīloši cilvēki izmēģina, ko nozīmē dzīvot veselīgāk. Un tas skar visas dzīvesveida jomas – ne tikai uzturu.

Spa scene with natural cosmetics

Šodien gribu pievērst uzmanību vēl vienai jomai, kurā ir jāveic būtiska revīzija, proti, skaistumkopšana un sadzīves ķīmija jeb dažādi tīrīšanas un kopšanas līdzekļi, kurus uz savas ādas un savā dzīves telpā izmantojam ikdienā.

Ja atbrīvojamies no toksīniem, kas uzkrājušies organismā, izmainot ēdienkarti un vairāk kustoties (to visu vajag izsvīst, jā!), tad nevajag atkal piedrazot sevi ar nevajadzīgām vielām, uzņemot tās caur ādu. Ikdienā esam pakļauti neskaitāmu ķimikāliju iedarbībai – īpaši dāmas, kuras lieto ļoti daudz kopjošās vai dekoratīvās kosmētikas, kā arī parfīmus.

Jau iepriekš esmu publicējusi dažus mateirālus par skaistumkopšanas un sadzīves ķīmijas tēmu, kas varētu noderēt pirmajam ieskatam. Piemēram, kosmētika veselīgam dzīvesveidam, kam pievērst uzmanību, pērkot kosmētiku, kā arī sadzīves ķīmiju.

Izlasiet un izpētiet, kas atrodams jūsu mājās. Iespējams, kad šie krājumi būs iztukšoti, nākamo izvēli jau izdarīsiet, balstoties uz citām vērtībām.

LŪGŠANA

Reizēm es patiešām uzvelkos un esmu nepacietīga. Lūdzu, palīdzi, pārvērst manas dūrēs savilktās rokas atplestās, dot un saņemt gatavās plaukstās!

AFIRMĀCIJA

Es palaižu ar vieglumu. Es esmu tīrs kanāls. Enerģija caur mani plūst viegli un pie manis atnāk viss labais.

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI UN ATLAIDES FACEBOOK DOMUBIEDRU GRUPAI

Sadarbībā ar eko preču veikalu Biotēka Happy Whispers Facebook grupā esošajiem domubiedriem jau sākot no šīs nedēļas vidus būs iespēja saņemt atlaides kosmētikas preču iegādei Biotēkas veikalos. Ja vēl neesi mūsu pulkā, pievienojies – domubiedru grupā mēs dalāmies pieredzē, idejās, pārdomās, receptēs, bildēs, vājībās, panākumos un visā par un ap veselīgu dzīvesveidu.

No 11.-30. aprīlim domubiedriem spēkā arī īpašais piedāvājums veselīgas ēšanas restorānos Raw Garden Skolas ielā 12 un Kr. Barona ielā 21 – četras dienas iegādājoties Dienas pusdienu piedāvājumu, piektajā to varēs baudīt par brīvu. Lai piedāvājumu saņemtu, Domubiedru grupā atrodams īpašs kuponiņš.

 

Bilde: visioelan.com

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *