Konkurss: Laimē Palladium apavu pāri!

Apavu zīmolu Palladium pavasara/vasaras sezonā iedvesmojis leģendārais franču gardums makarūns. Kārdinošos aveņu, mango, melleņu, citrona, pistāciju un lavandas pasteļtoņos šajā kolekcijā pieejami trīs modeļi: balerīnas, zemās kedas ar šņorēm un zābaki gan ar īsiem, gan garākiem, atlokāmiem stulmiem. Apavi darināti no kokvilnas auduma, ar izturīgo Palladium gumijas zoli. Tie būs lieliski sabiedrotie kā pilsētas ielās, tā pludmales smiltīs un lauku pļavās, un lieliski izskatīsies gan džinsa biksēm vai šortiem, gan pie kleitām un svārkiem.

Kopā ar kūku dievieti Annu Pannu kādā saulainā pēcpusdienā mēs ļāvāmies iedvesmai un radījām apetītelīgas jaunās kolekcijas fotogrāfijas, mazliet pasapņojot par košu un piedzīvojumiem bagātu vasaru. Dzīve ir tieši tik krāsaina, cik mēs paši to veidojam. Kā būtu ar nelielu avantūru?

Tu vari laimēt vienu Palladium apavu pāri, piedaloties Happy Whispers un Anna Panna rīkotajā Instagram konkursā. Aplūko mūsu bildes, noķer iedvesmu un konkursa noteikumus lasi zemāk! Konkursa norises laiks: 05.-14. jūnijs. 

 

_MG_5271

_MG_5268

 

_MG_5232

_MG_5230

 

_MG_5355

_MG_5381

 

_MG_5340

_MG_5346

 

_MG_5320

_MG_5312

 

_MG_5301

_MG_5295

 

Lai piedalītos konkursā, Tev jāsper daži vienkārši soļi.

KONKURSA NOTEIKUMI

 • Seko @annapannalv un @happy_whispers Instagram kontiem.
 • No 5.-14. jūnijam (ieskaitot) publicē savā Instagram kontā neierobežotu skaitu JAUNU attēlu (vecie šoreiz nederēs!), kuros parādi mums savas dzīves krāsas!
 • Lai Tavi attēli piedalītos konkursā, bildes parakstā vienmēr pievieno haštagu #EsGribuSavusPalladium, kā arī piemini @happy_whispers un @annapannalv, lai redzam, kas iekrāso Tavu dzīvi, padara to garšīgu un apetītelīgu.
 • 15.jūnijā pl.9:00 no visiem konkursam pieteiktajiem attēliem izlozēsim vienu laimīgo uzvarētāju, kurš varēs izvēlēties sev Palladium apavu pāri. (Krāsa un modelis atkarīgi no pieejamības).

Palladium apavus Rīgā var iegādāties:
Elkor Plaza, Brīvības gatve 201
Remarko, Tērbatas ielā 13
Euroskor, t/c Spice
Euroskor, t/c Alfa
Zerro Sport Outlet, Brīvības ielā 200

Vai pasūtīt interneta veikalā:
http://www.palladiumboots.nl/shop
http://www.visertak.lv


Stils un ideja: Līga Andžāne (Happy Whispers), Anna Birmane (Anna Panna)
Foto: Mārcis Gaujenietis

2 Komentāri on Konkurss: Laimē Palladium apavu pāri!

 1. Beāte
  05/06/2015 at 10:06 (4 gadi atpakaļ)

  Tik apetelīgi skaisti foto! :) Mmmm

  Atbildēt
 2. Laura
  05/06/2015 at 10:14 (4 gadi atpakaļ)

  Košas bildes! Es gribu savus Palladium!

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *