Sausā norīvēšanās tavai veselībai

Gatavojoties Crazy Sexy Diet piedzīvojumam 21 dienas garumā, vēlos iepazīstināt ar kādu lielisku un ikdienā nenovērtētu skaistumkopšanas metodi. Tā ir vienkārša un tikpat kā neko nemaksā (tik vien kā sukas vai sūkļa iegāde), bet, ai, cik iedarbīga!

woman using bath brush

Sausā norīvēšanās ir brīnišķīga metode, kas stimulē limfas cirkulāciju un asinsriti. Procedūras laikā tiek teiktas ardievas atmirušajām ādas šūnām, tiek stimulēti akupresūras punkti, tiek iekustināta limfa un pamodināta imūnā sistēma. Sausā norīvēšanās palīdz samazināt celulītu.

Katru dienu caur ādu izdalās neskaitāmi toksīni un, ja poras ir nosprostotas, toksīni uzsūcas atpakaļ organismā. Dažādi izsitumi uz ādas vai sausi pleķi attīrīšanās kūres laikā ir normāla parādība, jo organisms izmanto iespēju atbrīvoties no uzkrātajiem toksīniem. Tas pāries!

Sauso norīvēšanos izpilda, norīvējot ķermeni (īpaši celulīta skartās zonas!) ar masāžas suku vai sūkli. Var izmantot arī rupju frotē dvieli. Ideāls palīgs ir birste ar garu koka kātu un maksimāli dabiskiem, taču salīdzinoši cietiem sariem. Procedūru jāveic regulāri (labāka rezultāta sasniegšanai – ik dienu), pirms dušas vai vannas. Attīrīšanās kūres laikā to var darīt pat divreiz dienā – no rīta un vakarā.

sausa_norivesanas_01

sausa_norivesanas_02

 

 Norīvēšanos veic, sākot no potītēm uz augšu līdz pat gurniem un tālāk līdz kaklam, pa ceļam nobirstējot arī vēderu un dibenu. Izmanto maigas, augšupvērstas kustības, neskrāpējot un nestaipot, lai netraumētu ādu un sīkos asinsvadus. Maigi norīvēt var arī seju un krūtis, tikai šīm zonām piemērotāka par birsti vai sūkli būs kāda frotē drāniņa vai dvieļa gals.

Pēc šādas norīvēšanās jebkura pretcelulīta un cita kosmētika iedarbosies labāk, jo ādas poras būs atvērtas, ļaujot kosmētikā esošajām vielām iekļūt dziļākajos ādas slāņos. Novērots, ka, regulāri norīvējoties, pēc epilācijas vai skūšanās retāk ieaug matiņi.

Pēc lietošanas birsti noteikti izmazgā! Lai sākotnējais efekts uz ādas nešķistu pārāk skarbs, jaunu suku pirms lietošanas var izmērcēt un izžāvēt. 

 


Bildes: Pinterest, queenofgreen.org, healingscents.net

7 Komentāri on Sausā norīvēšanās tavai veselībai

 1. juris
  13/02/2015 at 10:22 (4 gadi atpakaļ)

  es parasti visu ar mačalku noberžu dušā un ir ok

  Atbildēt
 2. Elina
  24/02/2015 at 16:51 (4 gadi atpakaļ)

  Es gan nedomāju, ka sausa birste uz sievietes ādas būtu pats labākais.. Pēc ‘Ziņģites’ metodes – tomēr nedaudz mitrs frotē dvielīts.

  Atbildēt
 3. Kristīne
  02/04/2015 at 17:40 (4 gadi atpakaļ)

  Sveiki! Ne stenderī, ne bodyshop veikalā šobrīd nevaru atrast tādu birsti, kas liktos ērta, tapēc sāku skatīties ārzemju saitos. Ir zirgu saru birste, kaktusa un mežacūku saru birste. Kura būtu vislabākā? Vai varbūt varat ieteikt veikalu, kur Latvijā var šādu birsti iegadāties (ar garu kātu)?

  Atbildēt
  • Līga | happy whispers
   03/04/2015 at 22:20 (4 gadi atpakaļ)

   Ziniet, es savu birsti savulaik nopirku lielveikalā SKY, pārtikas nodaļā, kur stāv švammes un šādas tādas pirts lietas. Domāju, ka pirts lietu veikalos noteikti var apskatīties. Par zirgu, mežacūku vai kaktusa sariem man viedokļa nav :)

   Atbildēt
 4. Skaistumkopšana
  23/07/2015 at 10:35 (4 gadi atpakaļ)

  Pilnībā piekrītu Elīnai – ar dvieli labāk rīvēties, bet tas nav tik daudz domāts vecās ādas norīvēšanai kā asinsrites cirkulācijas (ķermenī) palielināšanai…

  Atbildēt
 5. Toms
  08/04/2016 at 18:23 (3 gadi atpakaļ)

  Veikalā šādu nebiju ievērojis, varētu sievai uzdāvināt.

  Atbildēt
 6. Elīna
  27/06/2017 at 14:54 (2 gadi atpakaļ)

  Negribas piekrist attēlā norādītajiem bultas virzieniem – vajadzētu būt no krūtīm uz padusēm, jeb limfas atteces virzienā, nevis “dzīt” krūtīs..

  Atbildēt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *